Time: 11.06.2017 at 10.00

Place: Vanamõisa Vabaõhukeskus, Harjumaa

Judge: Moa Persson, Sweden

11.06.2017

 

RING 1

Kohtunik/Judge: Moa Persson, Sweden

SALUKI / SALUKI (269) 1 10:00

ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND (200) 1

AZAWAKH / AZAWAKH (307) 1

CHOW CHOW / CHOW CHOW (205) 4

AKITA / AKITA (255) 2

KEESHOND/WOLFSPITZ / GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 2

SAMOJEEDI KOER / SAMOYED (212) 1

SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY (270) 4

ALASKA MALAMUUT / ALASKAN MALAMUTE (243) 2

AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA (344) 1

LAPI POROKOER / LAPPONIAN HERDER (284) 1

Kokku 19

Kohtunik/Judge: Juta Haranen, Eesti

KARJALA KARUKOER / KARELIAN BEAR DOG (48) 1 11:00

JÄMTLANDI KOER / JÄMTHUND (42) 4

BASENJI / BASENJI (43) 4

JAAPANI SPITS / JAPANESE SPITZ (262) 1

ETNA CIRNECO / CIRNECO DELL'ETNA (199) 3 

SHIBA / SHIBA (257) 1

NORBOTTENI SPITS / NORRBOTTENSPITZ (276) 1

TAI RIDGEBACK / THAI RIDGEBACK DOG (338) 3

POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN (97) 13

Kokku 31

Final competitions:

Parim beebi / Best baby - Moa Persson
Parim kutsikas / Best puppy - Moa Persson
Parim juunior / Best junior - Moa Persson
Parim veteran / Best veteran  - Moa Persson
Parim kasvatajaklass / Best breeder - Moa Persson

Best In Show - Moa Persson

Best baby

Number Osaleja Koht
33 ALASKA MALAMUUT
EST-01100/15 HENDRA ARGENTUM
Marit Kuus, Eesti
1
45 SAMOJEEDI KOER
LŠVK SA0442/15 PENKTAS ELEMENTAS GODDESS BABA YAGA
Henrikas Skibiniauskas, Lithuania
2
24 SIBERI HUSKY
FI18801/15 ARCTIC POWER HENNESSEY VENOM
Sarianna Venäläinen, Finland
3

Best puppy

Number Osaleja Koht
38 AMEERIKA AKITA
EST-00188/15 AVENTADOR THE MOST POWERFUL
BALT J CH BALT JW15 EST J CH LTU JCH LVA JCH LVA W16 TLN JWCup16 TLNJW16
Maria Piilmann, Eesti
1
54 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
EST-00530/15 HEIDELIND'S ADRIAN STAY
EST J CH
Kaisa Kuldhaamer, Eesti
2
46 SAMOJEEDI KOER
EST-04341/14 SMILING SNOWBALL LUMINOUS CHARON
EST J CH LVA JCH
Inga Väkram, Eesti
3
25 SIBERI HUSKY
EST-04136/14 SOOKRIIMUD MARU
Ülle Aaslav-Kaasik, Eesti

4

Best junior

Number Osaleja Koht
56 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
EST-03300/14 OSMININE'S EPIC ECLIPSE
BALT JW15 BLR JCH EST CH EST J CH
Irina Osminina, Eesti
1
18 AFGANISTANI HURT
EST-03534/14 OSHANAMEH'S NO MORE NAMES
Anne Naarits & Iren Naarits, Eesti
2
50 SAMOJEEDI KOER
FI53052/14 MAZOJI LOKE CRYSTAL NIGHT
EST CH EST J CH LTU JCH
Tiia Taipale, Finland
3
23 VAARAOKOER
LSVK PH0038(14 APPLAUSE TO ME CARPE VIAM
Vilius Lincevicius, Lithuania
4

Best veteran

Number Osaleja Koht
51 SAKSA KESKMINE SPITS oranz & hall & uued värvused
EST-00206/06 KÄPYLÄ MOSKU
BALT CH BALT J CH BALT W12 BALT Vet CH BALT VetW15 BLR CH BLR W09 C.I.B CZE CH CZE Vet CH DEUW13 DNK CH EST CH EST J CH EST Vet CH EST VetW15 ESTJW06 ESTW06 EurW08 EurVetW14 FIN CH FRA W11 HUN CH LTU CH LTU JCH LTU JW07 LTU Vet CH LVA CH LVA JCH LVA W08 LVA Vet CH LVA VetW14 LVA VetW15 NORD CH POL CH RUS CH RUS JCH SWE CH SVN CH SVNW11 TLN VetW15 TLNW12 WW08 WVetW16
Külli Ragel, Eesti
1
5 WHIPPET
FIN12736/05 BONNYWAPIT ALOTTAATTITUDE
EST Vet CH FIN CH LTU CH NORDJW05 NORDW05
Johanna Gustafsson, Finland
2
16 VENE HURT- BORZOI
EST-01175/08 POLYANKA
BALT J CH BALT JW07 EST CH EST J CH EST Vet CH FIN CH LTU JCH LVA JCH RKF CH RUS CH
Inna Viks, Eesti
3

Best breeder

Number Osaleja Koht
20 AFGANISTANI HURT
OSHANAMEH'S
Anne Naarits & Iren Naarits, Eesti
Eesti
1
6 WHIPPET
BONNYWAPIT
Johanna Gustafsson, Finland
Finland
2
62 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
HEIDELIND'S
Linda Jürgens & Helina Simberg, Eesti
Eesti
3

Best brace

Number Osaleja Koht
10 ITAALIA VÄIKEHURT
EST-00446/12 DRAGONHUNTER FOREVER AND EVER EST CH FIN CH
SE52373/2013 DERVISCH GIVE ME THE NIGHT 
Katrin Raie, Eesti
1
32 SIBERI HUSKY
FI47290/11 VETOKUMMUN GOLDIE EST CH
FI22996/13 ARCTIC POWER PIECE OF CAKE EST CH EST J CH TLNJW14
Carolina Zukale, Finland
2
37 ALASKA MALAMUUT
EST-03680/14 HELLERKANTRI IKO PRUUNKARU 
EST-03836/12 HELLERKANTRI HALTY EST CH
Helle Kaljula, Eesti
3

Group 5

Number Osaleja Koht
56 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
EST-03300/14 OSMININE'S EPIC ECLIPSE
BALT JW15 BLR JCH EST CH EST J CH
Irina Osminina, Eesti
1
42 AMEERIKA AKITA
FI51406/11 TÄHEKIIR GREY NADINE
EST CH FIN CH
Anne Hirvonen, Finland
2
48 SAMOJEEDI KOER
LŠVK SA0375/13 PENKTAS ELEMENTAS SW COMETOTHEDARKSIDE
BALT J CH LTU JCH LVA JCH
Violeta Nomeikiene & Henrikas Antanavicius, Lithuania
3
23 VAARAOKOER
LSVK PH0038(14 APPLAUSE TO ME CARPE VIAM
Vilius Lincevicius, Lithuania
4

Group 10

Number Osaleja Koht
17 AFGANISTANI HURT
EST-00521/14 OSHANAMEH'S MARK MY WORDS
ESTJW15 EurJW14 FINJW14 HeJW14 TLNJW15
Anne Naarits & Iren Naarits, Eesti
1
21 IIRI HUNDIKOER
FI48674/13 FERNMARK PYRRHA
EST CH FIN CH
Taru Partinen & Ulla Af Heurlin, Finland
2
9 ITAALIA VÄIKEHURT
EST-00446/12 DRAGONHUNTER FOREVER AND EVER
EST CH FIN CH
Katrin Raie, Eesti
3
13 POOLA HURT
ER59258/11 FERNMARK CHART AMMUTSEBA
BALT J CH BALT JW12 DNK CH DNKJW12 DNKW12 EST CH EST J CH FIN CH FINJW12 FINW12 FINW14 LTU JCH LTU JW13 LVA JCH NORD CH NORDJW12 NORDW12 RUS JCH SWE CH SWE JW12 SWE W12 SWE W13 WW14
Taru Partinen, Finland
4

Best In Show

Number Osaleja Koht
56 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
EST-03300/14 OSMININE'S EPIC ECLIPSE
BALT JW15 BLR JCH EST CH EST J CH
Irina Osminina, Eesti
1
17 AFGANISTANI HURT
EST-00521/14 OSHANAMEH'S MARK MY WORDS
ESTJW15 EurJW14 FINJW14 HeJW14 TLNJW15
Anne Naarits & Iren Naarits, Eesti
2